Правила використання інформації

Використання інформації на веб-сайті

Будь-який користувач мережі Інтернет може отримати доступ до даного веб-сайту та використовувати його виключно при виконанні умов, викладених нижче, а також у відповідності до чинного законодавства України.

Користувач має право переглядати інформацію на даному веб-сайті виключно в цілях отримання інформації для особистих некомерційних потреб. Категорично забороняється використання інформації, отриманої на цьому веб-сайті, у комерційних цілях, а також зміна та виправлення інформації будь-яким чином або передача стороннім користувачам власного логіну та паролю.

ТОВ «ТЕЙЛОР НЕЛЬСОН СОФРЕЗ УКРАЇНА» під час опитувань респондентів за допомогою TNS Opros не проводить рекламних заходів, а отже в електронній анкеті/на веб-сайті, окрім оголошень про опитування, що проводяться нами у поточний час, не може міститися (з’являтися) жодних оголошень, що рекламують будь-який продукт/послугу, в тому числі містять посилання на інші сайти. ТОВ «ТЕЙЛОР НЕЛЬСОН СОФРЕЗ УКРАЇНА» не несе відповідальності за подібну несанкціоновану рекламу/інформацію, в тому числі, у разі, якщо Користувач відреагував своїми діями/бездіяльністю на такі оголошення/пройшов за посиланнями до інших сайтів, ТОВ «ТЕЙЛОР НЕЛЬСОН СОФРЕЗ УКРАЇНА» не несе відповідальності за прямі або непрямі збитки, витрати або шкоду, що можуть виникнути у Користувача в результаті отримання доступу або використання будь-якої інформації, що міститься у несанкціонованій рекламі/оголошеннях або на будь-якому з веб-сайтів, до якого відсилають такі оголошення.

Авторські права

Будь-які найменування, логотипи та торгові знаки, що зустрічаються на цьому сайті, за виключенням окремо вказаних випадків, є торговими знаками, котрі належать та використовуються ТОВ «ТЕЙЛОР НЕЛЬСОН СОФРЕЗ УКРАЇНА» та афілійованими компаніями, або Клієнтами. Категорично забороняється використання або неналежне застосування цих торгових знаків або будь-якої іншої інформації, текстових матеріалів, графічних матеріалів і фотографій, інших об’єктів інтелектуальної власності, що містяться на цьому сайті, крім випадків, передбачених цими умовами або вмістом веб-сайту ТОВ «ТЕЙЛОР НЕЛЬСОН СОФРЕЗ УКРАЇНА».

Будь-яке використання, поширення, відтворення, відображення матеріалів, інформації з цього веб-сайту можливе тільки з письмового дозволу ТОВ «ТЕЙЛОР НЕЛЬСОН СОФРЕЗ УКРАЇНА». При публікації будь-якої інформації з сайту ТОВ «ТЕЙЛОР НЕЛЬСОН СОФРЕЗ УКРАЇНА» у ЗМІ обов’язково потрібно зробити посилання на джерело отримання даних. При публікації даних в мережі Інтернет посилання на джерело повинне бути активним гіперпосиланням на відповідну сторінку веб-сайту www.tns-ua.comабо opros.tns-ua.com