Kantar

280 тисяч балів на благодійність. Перші підсумки проєкту


За перший місяць благодійного проєкту в спільноті Kantar Opros респонденти пожертвували на потреби фондів 280 900 балів.

Окрім того, список організацій-учасників проєкту розширився. Відтепер за допомогою участі в опитуваннях можна сприяти зоозахисній дільності UAnimals та пропагуванню гуманного ставлення до тварин в Україні, їхньому захисту від експлуатації та знущань.

Переглянути деталі пожертви респондентів за грудень 2021 для кожної з організацій:

Kantar Україна додатково здійснив пожертву для допомоги організаціям в еквіваленті 537 600 балів.

Нагдаємо, що наприкінці 2021 року компанія Kantar Україна оголосила про старт безстрокового благодійного проєкту в спільноті Kantar Opros.

Kantar Opros – це спільнота людей, що хочуть вільно висловлювати свою думку та впливати на світ навколо себе. Нині саме час!


Kantar Opros оголошує про старт благодійного проєкту

 

Останні два роки видалися не простими для українців та усього людства зокрема. Пандемія показала, наскільки ми всі пов'язані один з одним та як важливо допомагати тим, хто цього потребує. 

 

Kantar Opros – це спільнота людей, що хочуть вільно висловлювати свою думку та впливати на світ навколо себе. Нині саме час!

 

Наприкінці 2021 року - року триваючих викликів - ми оголошуємо про старт безстрокового благодійного проєкту в спільноті Kantar Opros.  Відтепер за допомогою участі в опитуванні Kantar Opros можна:

 

 

Надалі перелік організацій буде розширюватися. 

 

Окрім того, Kantar подвоїть всі зібрані пожертви в грудні 2021 року.


Kantar Opros спрямував кошти на благодійність


Kantar Україна переказали кошти на рахунок Всеукраїнської громадської організації «Магнолія» для підтримки проєкту «Служба розшуку дітей».

Пожертвування були зібрані учасниками спільноти Kantar Opros шляхом конвертації на благодійність нагород за проходження опитувань. Учасники конвертували понад 143 тисячі балів.

У компанії анонсують розширення благодійної допомоги організаціям України.


«Учасники спільноти зібрали кошти, які компанія спрямувала на підтримку Служби розшуку дітей. Невдовзі у нас буде розширено перелік організацій, яких можна буде фінансово підтримати простими діями – витративши декілька хвилин свого часу на проходження опитування», - заявила Генеральна директорка Kantar Україна Світлана Винославська.